Zaglavlje
Leva ivica
Pretraga
Desna ivica
Leva ivica
Citaj
Odbornici Skupštine grada Zrenjanina


 
 Odbornička grupa "Pokrenimo Zrenjanin - Tomislav Nikolić"  
(Srpska napredna stranka, Demokratska stranka Srbije - dr Vojislav Koštunica, Nova Srbija, Pokret "Snaga Srbije" - BK, Pokret socijalista, Demokratska partija Makedonaca, Pokret "Napred Banat")
Oliver Mitrović - predsednik odborničke grupe
Rođen 25.05.1978. godine, inž. tekstilne tehnologije.
Oženjen, otac dvoje dece.
Član Srpske napredne stranke.
 
Danijela Tubin - zamenik predsednika odborničke grupe
Rođena 26.03.1987. godine, master inžinjer informacionih tehnologija.
Članica Srpske napredne stranke.
Dragan Petrin
Rođen 17.10.1976. godine, tehničar drumskog saobraćaja.
Član Srpske napredne stranke
 
Darko Grujić
Rođen 08.10.1974. godine, radnik.
Član Nove Srbije.
Milena Prstojević
Rođena 26.03.1958.godine, ekonomski tehničar.
Udata, majka dvoje dece.
Članica Srpske napredne stranke.
  
Sonja Nikolić
Rođena 25.01.1987. godine, dipl. menadžer za poslovne komunikacije.
Članica Srpske napredne stranke.
 
Snežana Uzelac
Rođena 02.10.1970. godine, petrohemijski tehničar.
Članica Srpske napredne stranke.
Udata, majka jednog deteta.
Svetozar Zurovac
Rođen 01.09.1936. godine, profesor.
Oženjen.
Član Srpske napredne stranke. 
 
Eržebet Popov
Rođena 21.10.1960. godine, ekonomista.
Udata, majka dvoje dece.
Članica Srpske napredne stranke.
 
Đorđe Budimir
Rođen 09.05.1951. godine, mašinski tehničar.
Oženjen, otac dvoje dece.
Član Srpske napredne stranke.
 
Jovana Erdeljan
Rođena 22.08.1984. godine, profesor informatike.
Članica Srpske napredne stranke.
Udata.
 
David Novak
Rođen 28.10.1988.godine, menadžer poslovnih komunikacija.
Član Srpske napredne stranke.
 
Robert Sabo
Rođen 15.08.1970. godine, veterinarski tehničar.
Član Srpske napredne stranke.
Oženjen, otac jednog deteta.
 
Gordana Adamov
Rođena 18.09.1976.godine, profesor razredne nastave.
Članica Srpske napredne stranke.
Udata, majka dvoje dece.
 
Miroslav Markuš
Rođen 17.08.1971. godine, privatni preduzetnik.
Član Srpske napredne stranke.
Oženjen, otac dvoje dece.
 
Zoran Ristić
Rođen 09.11.1963. godine, penzionisano vojno lice.
Član Srpske napredne stranke.
Oženjen, otac dvoje dece.
 
Nemanja Milinković
Rođen 28.01.1985. godine,diplomirani građevinski inženjer.
Član Srpske napredne stranke.
 
Milan Mrkobrad
Rođen 11.09.1952. godine, privatni preduzetnik.
Član Srpske napredne stranke.
Oženjen, otac jednog deteta.
 
Ljuba Travica
Rođena 1957. godine u Velikoj Peratovici, živi u Zrenjaninu. Diplomirala na Filozofskom fakultetu u Zagrebu. Novinar u JP "Radio Zrenjanin". Radila deset godina kao profesor u Gimnaziji. U privredi radila kao rukovodilac službe za marketing,  a ostatak radnog staža zaposlena u novinarstvu.
Nezavisna odbornica.
Marko Zarubica
Rođen 01.09.1976. godine, pravnik.
Član Pokreta "Napred Banat".  
Radovan Tihomirović
Radmila Marković 
Rođena 21.04.1962. godine, grafičar.
Članica Srpske napredne stranke.
Sava Kašikić
Odbornik Srpske napredne stranke, i u prethodnom sazivu odbornik Skupštine grada.
Tanja Ristić
Rođena 08.07.1972 u Zrenjaninu. Po zanimanju je veterinarski tehničar, zaposlena u AD "Žitoprodukt" Zrenjanin. Odbornica i u prethodnom sazivu Skupštine grada.
Majka jednog deteta.
Aleksandar Martinov
Rođen 12.02.1981. godine, master ekonomije.
Član Srpske napredne stranke.
Oženjen, otac dvoje dece.
Bosiljka Božić
Rođena 20.03.1955. godine. 
Članica Saveta MZ "Veljko Vlahović". Odbornica i u prethodnom sazivu Skupštine grada.
Članica Pokreta "Napred Banat".  
Udata, majka dve kćerke.
Dragan Stanišić
Rođen 06.10.1963. godine u Lukićevu, poljoprivredni tehničar. Poslanik je u Skupštini AP Vojvodine.
Oženjen je, otac dvoje dece.
Božana Češljarev
Rođena 14.07.1983. godine u Zrenjaninu. Završila Biološki fakultet u Beogradu. Školu političke komunikacije i socijaldemokratije završila u Beogradu (pod pokroviteljstvom Centra modernih veština i Fridrih Ebert Fondacije). Trenutno je na specijalističkim studijama iz oblasti imunobiologije sa mikrobiologijom.
 
 
Odbornička grupa koalicije "Ivica Dačić - Socijalistička partija Srbije (SPS), Partija ujedinjenih penzionera Srbije (PUPS), Jedinstvena Srbija (JS), Srpski pokret obnove (SPO)"
 
Radovan Bulajić
Rođen 27.05.1962. godine.  u Banatskom Aranđelovu, opština Novi Kneževac. Diplomirani je inženjer agronomije. Zaposlen u "Chemical - AgroSava" Novi Beograd, kao regionalni menadžer. Član je Socijalističke partije Srbije.
Oženjen, otac dva deteta.
Na funkciji je predsednika Skupštine grada Zrenjanina.
Ljubomir Stanisavljev
Rođen 17.07.1977. godine, diplomirani inženjer tehnologije.
Član je Srpskog pokreta obnove.
Na funkciji je zamenika predsednika Skupštine grada Zrenjanina.
Slavko Šućurović
Rođen 07.11.1948. godine, penzioner.
Član Partije ujedinjenih penzionera Srbije.
Na funkciji je pomoćnika predsednika Skupštine grada Zrenjanina.
Radosav Jocić - predsednik odborničke grupe
Rođen 12.11.1965. godine, tehničar telekomunikacija. Bio je odbornik Skupštine opštine Zrenjanin u sazivu 2004-2008.
Član Socijalističke partije Srbije.
Danijela Paunović - zamenica predsednika odborničke grupe
Dragan Basta
Rođen 04.10.1946. godine, penzioner. 
Član Socijalističke partije Srbije.
Jovana Nikić
Rođena 29.11.1987. godine, student.
Članica Socijalističke partije Srbije.
 Željka Milošević
Rođena 10.03.1970. godine, ekonomista.
Članica Socijalističke partije Srbije.
Ljubomir Putić
Rođen 02.06.1952. godine, saobraćajni inžinjer.
Član Jedinstvene Srbije.
Slaviša Mihaljica
Rođen 26.04.1961. godine, pravni tehničar.
Član Socijalističke partije Srbije.
 
 
Odbornička grupa Demokratske stranke
 
 
Goran Kaurić - predsednik odborničke grupe
Rođen 27.06.1968. Dipl. menadžer. U periodu 2008-2012. bio na funkciji zamenika gradonačelnika Zrenjanina.
Član Demokratske stranke.
 
Boško Kojčić
Rođen 12.12.1951. u Orlovatu. Po zanimanju VKV precizni mehaničar. Predsednik Mesnog odbora Demokratske stranke u Orlovatu u više navrata i član OO DS Zrenjanin u dva mandata. Član DS od 1990. godine.
Oženjen, otac dvoje dece.Odbornik i u prethodnom sazivu Skupštine grada, bio predsednik Odborničke grupe DS.
 
Mileta Mihajlov
Rođen 16.05.1956. u Zrenjaninu. 16.05.1956, lekar specijalista interne medicine. Od 1986. radi na odseku reumatologije zrenjaninske Opšte bolnice "Dr Đorđe Joanović“, a 1995. postaje šef istog odseka.
2002. godine imenovan je za direktora Opšte bolnice „Dr Đorđe Joanović“, a 2005. imenovan je za direktora Zdravstvenog centra Zrenjanin.
U periodu april 2009. - jul 2012. godine bio  je gradonačelnik Zrenjanina.
Oženjen, otac troje dece.
 
Predrag Jeremić
Rođen 01.02.1976. u Zrenjaninu. Na Filozofskom fakultetu u Novom Sadu diplomirao zvanjem profesora istorije i završio Novosadsku novinarsku školu. Od 2004. godine zaposlen u Zavičajnom odeljenju Gradske biblioteke u Zrenjaninu. Član Demokratske stranke. U prethodnom sazivu  bio je zamenik predsednika Skupštine grada.
Oženjen, otac jednog deteta.
Nebojša Mađarev
Rođen 07.04.1981. Dipl. ekonomista.
Potpredsednik Gradskog odbora Demokratske stranke u Zrenjaninu, odbornik i u prethodnom sazivu Skupštine grada.
Igor Naumoski
Rođena 21.06.1980. Ekonomista.
Član Demokratske stranke.
 
 
Goran Ibrajter
Rođen 21.07.1962. Dipl. filozof. U periodu 2004-2007. bio na funkciji zamenika predsednika Opštine Zrenjanin.
Član Demokratske stranke.
 
 
Mile Kovačević
Rođen 30.07.1966. godine. Lekar specijalista za plućne bolesti. U prethodnom sazivu bio član Gradskog veća.
Član Demokratske stranke.
 
 
Zlatomir Kozlovački
Rođen 24.10.1948. Lekar specijalista. U periodu 1996-1998. bio predsednik Opštine Zrenjanin, a u periodu 2000 -2004. Pokrajinski sekretar za regionalnu i međunarodnu saradnju. Direktor je filijale u Zrenjaninu Republičkog zavoda za zdravstveno osiguranje.
Član Demokratske stranke. 
 
Tanja Dulović
Rođena 01.01.1964. godine, specijalsita bezbednosti iz oblasti kriznog menadžmenta, član Nacionalne komisije za standarde iz oblasti društvene bezbednosti pri Institutu za standardizaciju Srbije, saradnik Centra za analizu rizika i upravljanje krizama iz Beograda. Bila na položaju načelnika Srednjobanatskog upravnog okruga u Zrenjaninu od 2009. - 2013. godine. Od 2008. Do 2010. godine bila poslanik u Skupštini AP Vojvodine. Članica je Demokratske stranke. 
Udata, majka dva sina.
Petar Popov
Rođen 12.07.1974. Po zanimanju dipl. mašinski inženjer. Koordinator Fonda za kapitalna ulaganja AP Vojvodine.
Član Demokratske stranke.
 
 
Odbornička grupa Lige socijaldemokrata Vojvodine
 
 
Dejan Čapo - predsednik odborničke grupe
Rođen 05.02.1978. godine, profesor.
Poslanik u Narodnoj skupštini Republike Srbije.
Predsednik Gradskog odbora Lige socijaldemokrata Vojvodine u Zrenjaninu.
 
Tibor Vaš - zamenik predsednika odborničke grupe
Rođen 28.11.1961. godine, ekonomista. Bio je član Gradskog veća Grada Zrenjanina u dva mandata i poslanik u Skupštini AP Vojvodine, takođe u dva mandata.
Potpredsednik Gradskog odbora Lige socijaldemokrata Vojvodine.
 
Bojan Kostreš
Rođen 25.08.1974. godine, diplomirani ekonomista.
Bio je predsednik Skupštine AP Vojvodine u periodu 2004-2008. godine,  odbornik Koalicije "Zajedno" u Skupštini grada Zrenjanina 1996. godine i u trećem mandatu je poslanik u Narodnoj skupštini Republike Srbije.
Zamenik predsednika Lige socijaldemokrata Vojvodine.
 
Aleksandar Marton
Rođen 24.02.1976. godine u Zrenjaniniu, gde je završio osnovnu školu i gimnaziju. Studirao je međunarodne odnose na Fakultetu političkih nauka u Beogradu. Od 2004-2006. bio je zamenik predsednika Skupštine opštine Zrenjanin, a u prethodnom sazivu nalazio se na funkciji predsednika Skupštine grada. Biran je za odbornika u Skupštini grada Zrenjanina u tri saziva.
Potpredsednik Lige socijaldemokrata Vojvodine.
Ildiko Bođo
Rođena 03.10.1961. godine, vaspitačica. Osnovnu i srednju školu završila u Zrenjaninu, u Kikindi završila Višu pedagošku akademiju za vaspitače. U stalnom radnom odnosu od 1988. godine, kao vaspitačica u višenacionalnoj sredini.
Članica je LSV od 2005. godine, 2007. godine se aktivno uključila u rad Foruma žena, a 2008. izabrana za predsednicu Gradskog odbora FŽ.
 
Dragan Nedeljkov 
Rođen 16.12.1955. godine u Zrenjaninu. Diplomirao na Fakultetu političkih nauka u Beogradu. Radio u preduzećima "Žitoprodukt", "Mladinska knjiga", "Matica srpska", "BIGZ" i "Prosveta", a sada zaposlen u pokrajinskom Sekretarijatu za lokalnu samoupravu i međuopštinsku saradnju, na radnom mestu savetnik sekretara. Odbornik i u prethodnom sazivu Skupštine grada.
Oženjen, otac jednog deteta.

Vladimir Milošev
Rođen 20.08.1972. u Zrenjaninu, gde je završio osnovnu i Srednju mašinsku školu. Preduzetnik od 1989. godine. Član LSV od 1992. godine, član IO Glavnog odbora LSV i odbornik u Skupštini opštine, odnosno Grada Zrenjanina, u pet mandata. Otac jednog deteta.
Nataša Lalić
Rođena 01.10.1983. godine, dipl. inženjer zaštite životne sredine. Poslanik u Skupštini AP Vojvodine. Članica Lige socijaldemokrata Vojvodine.
 
  
Predrag Perkić
Rođen 23.09.1966. godine u Zrenjaninu. Osnovnu i srednju školu završio u Zrenjaninu i diplomirao na Tehničkom fakultetu "Mihajlo Pupin". Član je LSV od 1991. godine, biran za odbornika u opštinskoj skupštini i u sazivu od 1996. do 2004. godine i u prethodnom sazivu. Oženjen, otac jednog deteta.
 
Branislav Janković
Rođen 19.04.1977. godine, saobraćajni tehničar.
Član Lige socijaldemokrata Vojvodine.
  

 

 

Odbornici Saveza vojvođanskih Mađara  
Kristina Vidrač 
Rođena 11.10.1982. godine,  nastavnik razredne nastave. 
Janoš Puškaš
Rođen 25.09.1970. godine u Zrenjaninu. Diplomirao na Tehničkom fakultetu "Mihajlo Pupin", smer profesor informatike (1995. god.), a 2008. godine diplomirao je na Fizičkom fakultetu u Beogradu, smer profesor fizike i osnove tehnike. Zaposlen je u OŠ "Servo Mihalj" kao nastavnik fizike, na mađarskom nastavnom jeziku. Bio je odbornik i u prethodnom sazivu.
Na funkciji je pomoćnika predsednika Skupštine grada Zrenjanina.
 
  
Odbornici Nove demokratske stranke
 
Katalin Fazekaš
Rođena 31.03.1960. Medicinska sestra.
Članica Nove demokratske stranke.
Gabor Lodi
Rođen 30.06.1961. godine u Kleku, lekar specijalista. Direktor Doma zdravlja  u Žitištu. Član Nove demokratske stranke. 
Oženjen, otac  dvoje dece
 
 
Odbornik Srpske radikalne stranke
 
Žarko Bengin
Rođen 26.08.1961. u Zrenjaninu. Živi u Melencima, gde je i predsednik Mesnog odbora SRS. Član je Saveta MZ Melenci. Završio je srednju elektrotehničku školu u Zrenjaninu. Invalidski je penzioner. Odbornik i u prethodnom sazivu Skupštine grada.
Oženjen, otac dvoje dece.
 
 
Odbornica Republikanske partije 
 
Svetlana Đajić
Rođena 11.08.1961. godine, kulturološki tehničar.
Članica Republikanske partije, predsednica Gradskog odbora Zrenjanin.
Udata, majka dvoje dece.
 
 
Samostalni odbornici
 
Zoran Orašanin
Rođen 01.07.1974. godine u Zrenjaninu. Privatni preduzetnik.
Član Ujedinjenih regiona Srbije.
Oženjen, otac troje dece.  
Lukrecia Ursulesku
Rođena 19.07.1961. godine, pravni tehničar.

 

 

 

 

Desna ivica

© 2008 Grad Zrenjanin. Sva prava zadržana