Службене евиденције

Овлашћена лица

ЛИЦА ОВЛАШЋЕНА ЗА ОДЛУЧИВАЊЕ У УПРАВНИМ СТВАРИМА, ОДНОСНО ЗА ПРЕДУЗИМАЊЕ  РАДЊИ У ПОСТУПКУ ПРЕ ДОНОШЕЊА РЕШЕЊА У УПРАВНИМ СТВАРИМА


I  ОДЕЉЕЊЕ ЗА ФИНАНСИЈЕ 

а) Лица овлашћена за одлучивање  у управним стварима:

  1. Еуђенија Бесу - заменик начелника за финансије
  2. Николина Шерфезе - заменик начелника за финансије 
  3. Славица Радишић - порески инспектор
  4. Светлана Босић- порески инспектор
  5. Предраг Омаљев - порески инспектор 
  6. Зоран Максимовић - порески инспектор
  7. Жељко Торњански - порески инспектор
  8. Војиславка Кијац - порески инспектор
  9. Весна Кулунџић - инспектор наплате локалних јавних прихода
  10. Марко Станимировић - инспектор наплате локалних јавних прихода
  11. Светлана Болтић - инспектор наплате локалних јавних прихода

б) Лица овлашћена за предузимање радњи у поступку пре доношења решења:

  1. Биљана Бојаџија - послови на припреми података за утврђивање обавеза, редовну и принудну наплату
  2. Александра Албуљ Татић - послови на припреми података за утврђивање обавеза, редовну и принудну наплату
  3. Милана Рнић - послови на припреми података за утврђивање обавеза, редовну и принудну наплату
  4. Мира Грујић- послови пореске евиденције, књиговодства и извештавања
  5. Гордана Чука - послови пореске евиденције, књиговодства и извештавања

II  ОДЕЉЕЊЕ ЗА ОПШТУ УПРАВУ

а) Лица овлашћена за одлучивање у управним стварима:

  1. Софија Анђелковић - начелник Одељења за општу управу
  2. Стојан Краљ - заменика начелника Одељења 

Одсек за послове матичара

  • Виолета Ђурин - шеф Одсека за послове матичара
  • Љубица Цикора - матичар
  • Весна Максимов - заменик матичара
  • Данијел Шебез - заменик матичара
  • Дијана Ђермановић - заменик матичара

Одсек за месне канцеларије 

  1. Славиша Стојановић - шеф Одсека за месне канцеларије
  2. Тиберију Војна - заменик матичара у месним канцеларијама Арадац,Јанков Мост и Клек 
  3. Синиша Калуђерски - заменик матичара у месним канцеларијама Арадац, Јанков Мост и Клек 
  4. Драган Петруљесков - заменик матичара у месним канцеларијама Лазарево, Банатски Деспотовац, Ботош, Томашевац и Орловат
  5. Александар Бугар - матичар у месним  канцеларијама Ечка, Бело Блато, Лукино Село, Лукићево, Михајлово и Стајићево
  6. Дејан Еремић - матичар у месним канцеларијама Меленци, Елемир и Тараш
  7. Радован Вучетић - заменик матичара у месним канцеларијама Меленци, Елемир и Тараш
  8. Милена Пилиповић - заменик Матичара у месним канцеларијама Меленци, Елемир и Тараш
  9. Јелица Јоцић - матичар у месним канцеларијама Перлез, Книћанин, Фаркаждин и Чента
  10. Споменка Христов -  заменик матичара у месним канцеларијама Перлез, Книћанин, Фаркаждин и Чента

Одсек за управно - правне послове 

  1. Валерија Нађ - шеф Одсека за управно - правне послове 

б) Лица овлашћена за предузимање радњи у поступку пре доношења решења:

Одсек за управно-правне послове

  1. Сања Еремић - управно-правни послови

III  ОДЕЉЕЊЕ ЗА ДРУШТВЕНЕ ДЕЛАТНОСТИ

а) Лица овлашћена за одлучивање у управним стварима:

  1. Јелена Драгић - начелник Одељења
  2. Наталија Стојадинов Радовић - заменик наченика Одељења 
  3. Ивана Попов - шеф Одсека за борачко - инвалидску заштиту и права породиља- саветник за заштиту права пацијената 
  4. Живко Гавриловић - шеф Одсека за месне канцеларије и бирачки списак
  5. Оливера Ристић Костић - шеф Одсека за послове из области друштвених делатности
  6. Вјерка Хрубик - шеф Одсека за националне мањине, етничке групе, избеглице и миграције - повереник за избеглице

б) Лица овлашћена за предузимање радњи у поступку пре доношења решења:

  1. Сања Гавранић -послови праћења рада јавних установа примарне задравствене заштите и друштвене бриге о деци
  2. Жељко Цветић - послови утврђивања права на борачко-инвалидску заштиту
  3. Раде Медић - послови утврђивања права на борачко-инвалидску заштиту
  4. Драган Кораћ - послови утврђивања породиљских права
  5. Дуња Иванов - послови утврђивања породиљских права
  6. Јелена Дапчевић -економски послови из области друштвених делатности
  7. Наташа Мицић - послови из области социјалног укључивања и смањења  сиромаштва и послови утврђивања права и статуса енергетски угроженог купца 
  8. Бојан Вршка - послови из области социјалног укључивања и смањења  сиромаштва и послови утврђивања права и статуса енергетски угроженог купца 
  9. Ивана Којчић - послови из области социјалног укључивања и смањења  сиромаштва и послови утврђивања права и статуса енергетски угроженог купца 
  10. Силвија Кајари - послови из области социјалног укључивања и смањења  сиромаштва и послови утврђивања права и статуса енергетски угроженог купца 
  11. Саша Јованов - послови из области социјалног укључивања и смањења сиромаштва и послови утврђивања права и статуса енергетски угроженог купца
  12. Тибор Кочиш - послови утврђивања права на родитељски и дечији додатак 
  13. Сара Царан - послови из области социјалног укључивања и смањења  сиромаштва и послови утврђивања права и статуса енергетски угроженог купца 
  14. Милена Пиперски - послови утврђивања права на родитељски и дечији додатак
  15. Живко Гавриловић - шеф Одсека за месне канцеларије и бирачки списак 
  16. Светлана Живановић - послови из области бирачког списка, месних заједница и техничке подршке Комисијама

IV  ОДЕЉЕЊЕ ЗА УРБАНИЗАМ

а) Лица овлашћена за одлучивање у управним стварима:

  1. Љиљана Пецељ Лубурић - начелник Одељења
  2. Маријана Радојчић - заменик начелника за Урбанизам
  3. Весна Цигулов - шеф Одсека за урбанизам и просторно планирање
  4. Анкица Војновић - шеф Одсека за спровођење обједињене процедуре
  5. Симо Бабић - послови правне проблематике
  6. Бојана Димитријевић Голијанин - послови правне проблематике
  7. Бранислав Ђорђевић - послови издавања локацијских услова, грађевинских и употребних дозвола
  8. Анђелика Јојић - послови издавања ликацијских услова, грађевинских и употребних дозвола
  9. Јулкица Маричић -  послови издавања локацијских услова, грађевинских и употребних дозвола
  10. Ивана Дринић - послови издавања локацијских услова, грађевинских и употребних дозвола за енергетеке објекте и инфраструктуре
  11. Драгана Мирков - послови издавања локацијских услова, грађевинских и употребних дозвола за енергетеке објекте и инфраструктуре
  12. Сандра Јовановић Литричин - послови координирања издавања решења о озакоњењу објеката 
  13. Весна Грбић - послови издавања решења о озакоњењу објеката 
  14. Зорица Денда - послови издавања решења о озакоњењу објеката 
  15. Биљана Чепски - послови издавања решења о озакоњењу објеката 

б) Лица овлашћена за предузимање радњи у поступку пре доношења решења:

  1. Ненад Вујин - послови припреме за издавање решења о озакоњењу објеката

V  ОДЕЉЕЊЕ ЗА ИМОВИНКО-ПРАВНЕ ПОСЛОВЕ И УПРАВЉАЊЕ ИМОВИНОМ

а) Лица овлашћена за одлучивање у управним стварима: 

  1. Мила Ратковић Панић - начелник Одељења за имовинско- правне послове и управљање имовином
  2. Милутин Ђуришић - заменик начелника Одељења за имовинско- правне послове и управљање имовином
  3. Милица Самарџија - шеф Одсека за стамбене послове

б) Лица овлашћена за предузимање радњи у поступку пре доношења решења:

  1. Срђан Стојшин - имовинско- правни послови
  2. Ружица Бербаков - имовинско-правни послови

VI  ОДЕЉЕЊЕ ИНСПЕКЦИЈА

а) Лица овлашћена за одлучивање у управним стварима:

  1. Милан Јованов - нечелник Одељења 
  2. Небојша Петровић - заменик нечелника Одељења 

Одсек комуналне и саобраћајне инспекције

  1. Жељко Брусин - шеф Одсека - Главни инспектор
  2. Гордана Цветић - комунални инспектор I
  3. Предраг Вујин - комунални инспектор I
  4. Душка Копривица - Комунални инспектор I

Одсек грађевинске инспекције

  1. Гордана Дамјан Паскаш - шеф Одсека 
  2. Милка Бијелић - грађевински инспектор и инспектор путева
  3. Биљана Терзић - грађевински инспектор и инспектор путева
  4. Соња Драгаш - грађевински инспектор и инспектор путева

Одсек  просветне инспекције и заштите животне средине

  1. Драгана Адамовић - шеф Одсека
  2. Зорица Бабић Пајташев - просветни инспектор 
  3. Ивана Атанацковић - просветни инспектор 
  4. Ружица Тапавички - просветни инспектор 

б) Лица овлашћена за предузимање радњи у поступку пре доношења решења:

  1. Ивана Настић Чомагић - туристички инспектор
  2. Соња Торњански - грађевински инспектор и инспектор путева 
  3. Јелена Мартинов - грађевински инспектор и инспектор путава 
  4. Мирослав Ламбрин - комунални инспектор II
  5. Оливера Јеличић - комунални инспектор II
  6. Јован Ћурчић - комунални инспектор II
  7. Наташа Шкорић  - инспектор за заштиту животне средине
  8. Соња Ћурчић - инспектор за заштиту животне средине

VII  ОДЕЉЕЊЕ ЗА ЉУДСКЕ РЕСУРСЕ И ПРАВНЕ ПОСЛОВЕ 

а) Лица овлашћена за одлучивање у управним стварима: 

  1. Ђина Даријевић - начелник Одељења
  2. Сања Марић - заменик начелника Одељења

б) Лица овлашћена за предузимање радњи у поступку пре доношења решења:

  1. Јелена Николић - шеф Одсека за радне Односе и људске ресурсе


VIII  ОДЕЉЕЊЕ ЗА ПРИВРЕДУ

а) Лица овлашћена за одлучивање у управним стварима:

  1. Горан Краварушић - нечелник Одељења за привреду
  2. Стеван Греговић - заменик начелника Одељења за привреду 
  3. Љиљана Томовић - заменик начелника Одељења за привреду 
  4. Едвард Беновић - заменик начелника Одељења за привреду 
  5. Поучки Јелена - шеф Одсека за заштиту и унапређивање животне средине
  6. Здравка Миловановић - правни послови из области јавних набавки 

б) Лица овлашћена за предузимање радњи у поступку пре доношења решења:

  1. Тамара Мајкић  - економско-правни послови из области јавних набавки
  2. Зорица Новаков - економско- правни послови из области јавних набавки
  3. Радмила Велисављев  - економско-правни послови из области јавних набавки
  4. Светлана Милодановић - економско-правни послови из области јавних набавки
  5. Драгана Ћук Наумоски - економско-правни послови из области јавних набавки
  6. Бранислав Нећаков - правни послови из облсти јавних набавки