Актуелни сазив Скупштине града

ОДБОРНИЦИ СКУПШТИНЕ ГРАДА ЗРЕЊАНИНА У САЗИВУ 2020. ГОД: 
 
Одборници изабрани са листе: “Александар Вучић - За нашу децу” (42 мандата)
 
1. Чедомир Јањић, дипломирани економиста (СНС) - Председник Скупштине града
2. Оливер Митровић, инжењер текстилне технологије (СНС) - Заменик председника Скупштине града
3. Весна Цвијић, цвећар вртлар (СНС)
4. Синиша Тешић, струковни менаџер (СНС)
5. Никола Остојић, дизајнер звука (СНС)
6. Горан Томић, дипломирани правник (СНС)
7. Данијела Мићевић, мастер информационих технологија (СНС)
8. Јасмина Шајбер, хемијски техничар (СНС)
9. Александра Ђукић, етнолог (СНС)
10. Срђан Барац, дипломирани правник (СНС)
11. Божидар Коњик, грађевински техничар (СНС) 
12. Љуба Травица, професор филозофије и социологије (СНС)
13. Зорица Вучковић, дипломирани психолог (ПС)
14. Славко Шућуровић, пензионер (ПУПС) 
15. Јаков Кипић, дипломирани политиколог (СДП)
16. Ненад Домјесков, мастер правник (СНС)
17. Радмила Марковић Маћешић, графичар (СНС)
18. Снежана Узелац, петрохемијски техничар (СНС)
19. Марко Дупљановић, струковни менаџер (СНС)
20. Бранка Влаисављевић, пензионерка (СНС)
21. Ненад Јоксимовић, мастер инжињер информационих технологија (СНС)
22. Јована Ердељан, професор информатике (СНС)
23. Бојана Жмирић, медицинска сестра (СНС)
24. Будимир Будимир, инжењер менаџмента (СНС)
25. Драган Петрин, дипломирани економиста (СНС)
26. Синиша Вукић, мастер економиста (СНС)
27. Кристина Ћиришан, дипломирани економиста (СНС)
28. Лепа Жељски, струковни економиста (нестраначка личност) 
29. Мирослав Маркуш, предузетник (СНС)
30. Зоран Илић, мастер менаџер предузетништва (СНС)
31. Ненад Дајић, мастер информационих технологија (СНС)
32. Данијела Ракић, економиста за финансије и рачуноводство (СНС)
33. Вања Лучић, магистар комуникологије (СНС)
34. Радован Јазић, официр Војске Србије у пензији (ПУПС)
35. Мирослав Кириловић, предузетник (ПС)
36. Марко Мишкељин, правни техничар (СНС)
37. Олгица Станков, лекар специјалиста ургентне медицине (СНС)
38. Босиљка Божић, пензионерка (СНС)
39. Ђорђе Будимир, пензионер (нестраначка личност) 
40. Данко Ђокић, дипл. тренер у спорту (СНС)
41. Кристијан Кадарјан, професор физичког васпитања (СНС)
42. Љиљана Новаковић, струковни васпитач (СНС)

Одборници изабрани са листе: Ивица Дачић – „Социјалистичка партија Србије (СПС), Јединствена Србија (ЈС) – Драган Марковић Палма“ (11 мандата)
1. Жељко Малушић, предузетник (СПС)
2. Дубравка Краљ, дипл. правник (СПС)
3. Зоран Шемић, студент (СПС)
4. Немања Топић, дипломирани економиста (СПС)
5. Зорица Маринковић, инжењер технологије (ЈС)
6. Борис Гладић, дипломирани правник (СПС)
7. Елеонора Марјановић, прим. др. специјалиста дечје стоматологије (СПС)
8. Радослав Јоцић, техничар телекомуникације (СПС)
9. Ружица Омаљев, лекар (СПС)
10. Елеонора Манојловић, дипл. инжењер геодезије (СПС)
11. Здравко Милановић, машински техничар (ЈС)

Одборници изабрани са листе: МЕТЛА 2020 - БОРБА ЗА ВАЗДУХ, ВОДУ, ЗЕМЉУ - Зоран Сандић (5 мандата)
1. Зоран Сандић, инжењер пољопривреде (ДСС)
2. Саша Савић, дипл. инжењер (ДСС)  (од 31.03.2021. наступа као самостални одборник)
3. Мирјана Грујић, професор физичког васпитања (ДСС)
4. Милан Иванић, инж. производног менаџмента (ДСС)
5. Дорина Гомбар, пољопривредник (ДСС)

Одборници изабрани са листе: ВОЈВОЂАНСКИ ФРОНТ - уједињени за демократски Зрењанин (Лига социјалдемократа Војводине, Војвођанска партија, Заједно за Војводину, Демократски савез Хрвата у Војводини) - Ненад Чанак (4 мандата)
1. Бојан Костреш, дипломирани економиста (ЛСВ)
2. Александар Мартон, политиколог (ЛСВ)
3. Дејан Чапо, магистар наука индустријског менџмента (ЛСВ)
4. Бојана Беговић, мастер политиколог (ЛСВ)

Одборници изабрани са листе: Vajdasági Magyar Szövetség – Pásztor István - Савез војвођанских Мађара - Иштван Пастор (3 мандата)
1. Кристина Видрач, професор разредне наставе (СВМ)
2. Ервин Бакош, цвећар - повртар (СВМ) 
3. Ковач Диана, административни радник (СВМ)

Одборници изабрани са листе: СУВЕРЕНИСТИ (2 мандата)
1. Александар Коровљев, дипломирани инжењер машинства (ДЈБ)
2. Светлана Вукобратовић Новковић, професор енглеског језика (ДЈБ)